وی پی اس یا سرور مجازی اختصاصی، یکی از خدمات محبوب و پرکاربرد در زمینه فناوری اطلاعات است. وی پی اس (VPS) به شما امکان‌ می‌دهد که یک سرور مجازی با منابع اختصاصی را در اختیار داشته باشید و با یک آی‌پی ثابت، به صورت امن و محرمانه به اینترنت متصل شوید. VPSها با رمزگذاری ترافیک شبکه، هویت و موقعیت جغرافیایی شما را مخفی نگه می‌دارند و به شما اجازه می‌دهند بدون نگرانی از مسدود بودن آی‌پی ایران، از انواع سایت‌ها و پلتفرم‌ها، از جمله پلتفرم‌های فریلنسینگ بین‌المللی استفاده کنید. پس می توانید بهترین خرید وی پی اس از طریق تیم کادر آموزش با تضمین عدم تغییر آی‌پی و قطعی را در اختیار داشته باشید.

وی پی اس چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

وی پی اس یک سرور مجازی ابری است که روی یک سرور فیزیکی قرار‌ می‌گیرد و مزایایی را در اختیار شما‌ می‌گذارد:

  • حفظ حریم خصوصی و امنیت: با خرید وی پی اس فعالیت‌های آنلاین شما از سایرین محافظت می‌شود و هکرها و جاسوس‌های آنلاین نمی‌توانند به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کنند.
  • دور زدن سانسور: با اتصال به یک سرور VPS در کشور دیگر، می‌توانید به سایت‌ها و برنامه‌هایی که در کشور مسدود شده‌اند، دسترسی داشته باشید.
  • دسترسی به محتواهای محدود به موقعیت جغرافیایی خاص: برخی از خدمات استریم ویدیو و موسیقی، محتوای خود را محدود به مناطق جغرافیایی خاصی کرده‌اند. با اتصال به وی پی اس می‌توانید به این محتواها دسترسی پیدا کنید.
  • امنیت Wi-Fi عمومی: اتصال به شبکه‌های Wi-Fi عمومی، بدون VPS بسیار خطرناک است. چراکه هکرها می‌توانند به راحتی ترافیک شبکه و اطلاعات شما را شنود کنند؛ اما وی پی اس این اطلاعات را رمزنگاری می‌کند.
  • دور زدن تحریم‌ها: با خرید وی پی اس می‌توانید آی‌پی و موقعیت مکانی خود را تغییر دهید و امکان دسترسی به خدمات و سایت‌هایی که برای کشور تحریم شده‌اند را داشته باشید.

تفاوت وی پی اس با وی پی ان چیست؟

وی پی اس (VPS) و وی پی ان (VPN) دو مفهوم متفاوت هستند که گاهی اوقات با هم اشتباه گرفته‌ می‌شوند. وی پی اس یک سرور مجازی است که شما‌ می‌توانید سرور خود را روی آن ایجاد کنید. وی پی ان یک شبکه مجازی خصوصی است که برای اتصال به اینترنت با استفاده از یک تونل امن استفاده‌ می‌شود. بیشتر VPNهای رایگان و حتی غیررایگان که توسط افراد توصیه‌ می‌شوند، یک آی‌پی ثابت به شما نمی‌دهند و ممکن است چندین آی‌پی از یک کشور را در اختیارتان قرار دهند.

این موضوع شاید برای افرادی که فعالیت‌های حساسی را دنبال نمی‌کنند و صرفا به دنبال دور زدن تحریم‌ها هستند، جوابگو باشد. اما نمی‌توان از وی پی ان برای ثبت‌نام و فعالیت در پلتفرم‌های فریلنسینگ استفاده کرد. زیرا هر بار تغییر آی‌پی، احتمالا مشکوک شدن به اکانت و مسدود کردن آن را دوچندان‌ می‌کند و تمام زحمات شما را هدر‌ می‌دهد.

چطور وی پی اس معتبر تهیه کنیم؟

برای خرید وی پی اس، باید به چند نکته توجه کنید:

  • انتخاب ارائه‌دهنده مناسب: از ارائه‌دهنده‌ای که دارای سابقه، اعتبار، پشتیبانی و خدمات مناسب است، خرید کنید. نظرات دیگر کاربران را در مورد ارائه‌دهنده مورد نظر خود بررسی کنید و از وجود پشتیبانی، قرارداد و شرایط استفاده اطمینان حاصل کنید.
  • انتخاب پلن مناسب: پلن وی پی اس را متناسب با نیازها و بودجه‌تان، انتخاب کنید. باید به میزان منابع مورد نیاز خود مانند پردازنده، حافظه، پهنای باند و… توجه کنید و از امکان ارتقا یا کاهش منابع در صورت نیاز مطلع شوید.
  • انتخاب مکان مناسب: باید موقعیت جغرافیایی مناسب برای فعالیت خود را انتخاب کنید و به میزان فاصله زمانی از کارفرمایان، سرعت اتصال، قوانین و مقررات و هزینه توجه کنید. پلتفرم‌های مختلف ممکن است برخی کشورها را در لیست سیاه خود قرار داده باشند، پس به این نکته توجه داشته باشید. یکی از وی پی اس های مطمین، وی پی اس کشور انگلیس است.

بهترین وی پی اس با آی‌پی ثابت در کادر آموزش

اگر برای فریلنسینگ بین‌المللی به دنبال خرید وی پی اس معتبر هستید، ما در کادر آموزش بهترین خدمات را برای شما فراهم کردیم. وی پی اس‌هایی که کادر آموزش در اختیار شما قرار می‌دهد ویژگی‌های زیر را دارد:

  • آی‌پی ثابت: وی پی اس‌های کادر آموزش دارای آی‌پی ثابت هستند و به شما امکان‌ می‌دهند تا بدون نگرانی از تغییر آی‌پی، از سرویس‌های مختلفی مانند فایور، آپورک، آمازون و… استفاده کنید. شما‌ می‌توانید با آی‌پی ثابت خود، حساب کاربری معتبر و مورد اعتماد بسازید و از مشکلات احتمالی مانند مسدود شدن یا محدود شدن اکانت جلوگیری کنید. مانند خرید وی پی اس کشور استونی!
  • منابع کافی: وی پی اس‌های کادر آموزش دارای منابع کافی برای اجرای برنامه‌های مورد نیاز شما هستند. شما‌ می‌توانید از حافظه‌های سریع و پهنای باند بی‌نهایت بهره ببرید و در صورت نیاز، منابع خود را ارتقا یا کاهش دهید.

کادر آموزش به شما کمک‌ می‌کند تا بتوانید به راحتی و با کیفیت بالا، فریلنسینگ بین‌المللی را شروع کنید. با وجود خدمات و پشتیبانی‌های تیم کادر آموزش، لازم نیست نگران تغییر آی‌پی، وی پی اس باکیفیت، ساخت اکانت و آموزش فعالیت در پلتفرم‌های فریلنسری باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید