سیم‌کارت ‌بین‌المللی یکی از بهترین راه‌های ارتباطی برای مسافرانی است که قصد دارند به کشورهای مختلف سفر کنند. این سیم‌کارت‌ها به شما امکان می‌دهند که با هزینه‌ای مناسب و بدون نیاز به تغییر شماره، در کشور مقصد از خدمات تلفنی و اینترنتی استفاده کنید. اما فقط مسافران خارجی به سراغ خرید سیم‌کارت بین‌المللی نمی‌روند؛ بلکه برای استفاده از بسیاری از وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌های خارجی مانند پی‌پال، اپل و… که شماره‌های ایرانی در آن تحریم شدند، سیم‌کارت فیزیکی خارجی نیاز خواهید داشت.

کادر آموزش امکان خرید انواع سیم‌کارت خارجی و رومینگ را با بهترین قیمت برای شما فراهم کرده است. کارشناسان ما شما را برای خرید این سیم‌کارت‌ها بر اساس نیازتان راهنمایی می‌کنند تا بدون نگرانی، از کیفیت و امنیت بالای این سیم‌کارت‌ها بهره‌مند شوید.

سیم‌کارت ‌بین‌المللی چیست؟

سیم‌کارت بین‌المللی یک نوع سیم‌کارت فیزیکی است که با شبکه‌های مختلف تلفن همراه در کشورهای متعدد سازگار است. این سیم‌کارت‌ها معمولا از طریق شرکت‌های مختص به ارائه خدمات رومینگ بین‌المللی توزیع می‌شوند و اجازه می‌دهند با تعرفه کمتری با کشورهای خارجی تماس برقرار کنید.

این سیم‌کارت‌ها یک شماره تلفن بین‌المللی دارند که می‌توانید با آن تماس برقرار کنید. این شماره تلفن معمولا با کد کشور، مثلا +44 یا +1 و… شروع‌ می‌شود و به شما امکان‌ می‌دهد با هر کشوری که سیم‌کارت پشتیبانی‌ می‌شود، ارتباط برقرار کنید. خوشبختانه این سیم‌کارت‌ها تقریبا در تمامی کشورها، حتی ایران، پشتیبانی‌ می‌شوند و تا زمانی که شارژ داشته باشند‌ می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. سیم‌کارت خارجی یا بین‌المللی درواقع همان سیم‌کارت رومینگ است.

کاربرد سیم‌کارت ‌بین‌المللی

سیم‌کارت ‌بین‌المللی برای کسانی که قصد دارند به چندین کشور سفر کنند، بسیار کاربردی است. با استفاده از این سیم‌کارت می‌توانید از شبکه‌های موبایلی محلی در هر کشوری که به آن سفر‌ می‌کنید، استفاده کرده و از هزینه‌های بالای رومینگ جلوگیری کنید. رومینگ یک هزینه اضافی است که شرکت‌های موبایل وقتی از شبکه‌های خارج از کشور خود استفاده‌ می‌کنید، از شما‌ می‌گیرند.

اما این سیم‌کارت‌ها فقط برای مسافران خارجی نیستند و بسیاری از کاربران ایرانی برای فعالیت‌های دیگر به این سیم‌کارت نیاز دارند. در زیر تعدادی از مهم‌ترین کاربردهای سیم‌کارت فیزیکی خارجی را می‌بینید:

 • ساخت اکانت و احراز هویت در سرویس‌های مختلف از جمله بایننس، پی‌پال و…
 • ساخت اکانت در شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر، واتساپ، تلگرام و…
 • درآمد دلاری با ثبت‌نام و احراز هویت در پلتفرم‌های فریلنسری بین‌المللی مانند فایور و آپ‌ورک
 • بازرگانی و تجارت بین‌المللی و ارتباط با تاجران و فعالان اقتصادی در دنیا

ویژگی‌های سیم‌کارت ‌بین‌المللی

یک سیم‌کارت ‌بین‌المللی معتبر مانند سیم کارت استونی دارای ویژگی‌های متعددی است که آن را از سیمکارت‌های معمولی متمایز می‌کند. پس برای خرید سیم‌کارت خارجی باید ویژگی‌های زیر را در آن‌ها بررسی کنید:

هزینه پایین خدمات

با این سیم‌کارت‌ها شما می‌توانید با هزینه‌ای بسیار کمتر از رومینگ ‌بین‌المللی شرکت‌های محلی، از خدمات تلفنی و اینترنتی در کشورهای مختلف برخوردار شوید. برای مثال اگر با سیم‌کارت اپراتور ایرانی از خارج با داخل کشور تماس بگیرید، برای هر دقیقه مکالمه ‌بین‌المللی باید حدود ۱۰۰۰ تومان پرداخت کنید. اما این مبلغ با سیم‌کارت بین‌المللی به 100 تومان در دقیقه کاهش می‌یابد.

شماره ثابت

شما می‌توانید با یک شماره ثابت با تمام کشورهایی که از سیم‌کارت پشتیبانی می‌کنند، تماس برقرار کنید. همچنین می‌توانید از این شماره برای ثبت نام در سرویس‌های آنلاین مانند واتس‌اپ، تلگرام، اینستاگرام و غیره استفاده کنید.

پشتیبانی از شبکه‌های مختلف

سیمکارت ‌بین‌المللی به شما امکان می‌دهد که با توجه به شرایط محلی، از شبکه‌های مختلف تلفن همراه در کشور مقصد استفاده کنید. مثلا اگر به یک کشوری سفر کنید که شبکه 4G را پشتیبانی می‌کند، می‌توانید با سرعت بالا از اینترنت لذت ببرید. اما اگر این شبکه در آن کشور وجود نداشته باشد، می‌توانید از شبکه 3G و 2G نیز استفاده کنید. درنتیجه همیشه در دسترس خواهید بود و از خدمات مطلوب برخوردار می‌شوید.

سهولت خرید و فعال‌سازی

برای خرید سیم‌کارت ‌بین‌المللی، نیازی به مراجعه به نمایندگی‌های فیزیکی ندارید و می‌توانید به صورت اینترنتی، سیمکارت مورد نظرتان را سفارش دهید و آن را در زمان کوتاهی تحویل بگیرید. همچنین برای فعال‌سازی سیم‌کارت، نیازی به ارائه اطلاعات شخصی یا مدارک هویتی ندارید و کافی‌ست سیم‌کارت را در گوشی خود قرار دهید و با توجه به راهنمایی پشتیبانان، آن را فعال کنید.

سیم‌کارت ‌بین‌المللی معتبر و فعال با کادر آموزش

با خرید سیم‌کارت فیزیکی خارجی از تیم کادر آموزش، از مزایای زیادی بهره‌مند خواهید شد که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • سهولت استفاده:

  استفاده از سیم‌کارت های بین‌المللی پیچیدگی خاصی ندارد و به راحتی می‌توانید آن‌ها را فعال کرده و استفاده کنید. تیم پشتیبانی ما نیز در تمامی مراحل شما را همراهی خواهند کرد.

 • صرفه جویی در هزینه:

  با سیم‌کارت ‌بین‌المللی، از هزینه‌های بالای رومینگ جلوگیری می‌کنید و از تعرفه‌های محلی برای تماس، اینترنت و پیامک استفاده خواهید کرد. علاوه بر این، انواع سیم‌کارت رومینگ خارجی را می‌توانید با بهترین قیمت از کادر آموزش سفارش دهید. سیم کارت بین المللی انگلیس یکی ار انواع آن است.

 • پوشش گسترده:

  سیمکارت‌های ‌بین‌المللی ما از بیش از 200 کشور در سراسر جهان پشتیبانی‌ می‌کنند و به شما امکان‌ می‌دهند از پوشش گسترده و کیفیت بالای ارتباطات موبایلی برخوردار شوید و نگران قطع شدن تماس‌ها یا کند شدن اینترنت نباشید.

 • امنیت بالا:

  سیمکارت ‌بین‌المللی کادر آموزش دارای امنیت بالایی است و شما‌ می‌توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. شما‌ می‌توانید سیم‌کارت خود را با رمز عبور محافظت کنید و در صورت گم شدن یا سرقت، آن را از راه دور غیرفعال کنید. همچنین می‌توانید از سرویس‌های امنیتی مانند فیلترینگ تماس‌ها، پیامک‌ها و ایمیل‌ها استفاده کرده و از تماس‌ها و پیامک‌های ناخواسته جلوگیری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید